wtorek, 19 stycznia 2016

Aerobik czy siłownia?

Aktywność fizyczna jest obecnie na topie. Jednakże aktywność fizyczna to pojęcie bardzo ogólne i bardzo szerokie. Tak naprawdę jednak ćwiczyć można na wiele różnych sposobów. Ja wybieram aerobik i to nie tylko ze względu na to, że jestem kobietą, ale dlatego że aerobik daje mi znacznie więcej niż chociażby siłownia. Nie chcę dyskwalifikować siłowni, gdyż dzięki niej można naprawdę bardzo wiele osiągnąć, ale dzięki zajęciom zwykłego aerobiku można osiągnąć znacznie więcej. W głównej mierze chodzi o lepszą wydolność organizmu, o uzyskanie większej wytrzymałości, podczas gdy na siłownię idziemy w głównej mierze po to, aby zwiększyć swoją masę mięśniową. Jeśli więc chodzi o tą masę mięśniową, to siłownia jest miejscem najlepszym, ale jeśli chodzi o wszechstronne korzyści płynące z ćwiczeń fizycznych, to zdecydowanie bardziej polecałabym udanie się na zajęcia aerobiku, a tych przecież wokół nas nie brakuje.


6 komentarzy:

 1. Ja wolę siłownię. Świetny tekst właśnie czegoś takiego. 28 maja mam zamiar pobiec w biegu organizowanym w Gdańsku tak zwanym biegu dla twardzieli, zapowiada się niezapomniana przygoda a dochód z biegu będzie przekazany na cele charytatywne więcej informacji jeśli chcecie to tutaj może ktoś się dołączy http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html aaa i jeszcze dodam, że uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych. Zadania przygotowują byli żołnierze GROM-u oraz weteranami z Afganistanu

  OdpowiedzUsuń
 2. Pružamo lijek za liječenje raznih zdravstvenih problema, koristeći droge koja je pružena i žitarica može u potpunosti izliječiti bolest.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń
 3. Powszechny kult ciała i urody spowodował, że tylko niewielka grupa osób jest szczęśliwa. Większość dąży do boskości, zmieniając ciało i ubiory, inwestując w siebie, żeby być jeszcze wspanialszym, eksperymentując z głodówkami i dietami, ale z reguły jest to złe odżywianie. Każdy z tych wynalazków albo niszczy metabolizm albo powoduje efekt jojo. Naprawdę jedynym sposobem jest zaufanie dobremu dietetykowi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Decyzja tak naprawdę należy do ciebie, a jeśli nie możesz się zdecydować to te porady https://strefa-ruchu.com.pl/ powinny Ci pomóc

  OdpowiedzUsuń